Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Bibliotēkas jaunumi 2017/18

Skaļās lasīšana

Skala lasisana Decembrī skolā notika Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizēto Skaļās lasīšanas sacensību 1.kārta. Pēc nolikuma konkursā varēja piedalīties 5. un 6. klašu skolēni. Katrā klasē noteica labākos lasītājus, viņi piedalīsies pusfinālā. Uzvarētājs valsts līmenī saņems oficiālu trofeju (kausu) skolai, kas nākošajā gadā ceļos tālāk. Valsts čempions uz gadu tiks iecelts par Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu direktoru – iedvesmotāju. Lai mūsējiem veicas!

Ludzas pilsētas ģimnāzijas lasīšanas čempioni:

• Ksenija Jekimenko 5.a
  • Madara Narnicka 5.a
  • Katrīna Kopeika 5.b
  • Kristiāna Ziediņa 5.b
  • Edijs Eduards Žogota 5.b
  • Valērija Krištopāne 5.c
  • Viktorija Loce 5.c
  • Markuss Līpacis 6.a
  • Laura Mortuzāne  6.a
  • Alise Alitkina 6.b
  • Amanda Leščinska 6.c
  • Elizabete Valeniece 6.c

Bērnu žūrija gaida jaunus dalībniekus

Lasi verte 2017 Tradicionāli LPĢ bibliotēkas lasītāji iesaistās lasīšanas projektā "Bērnu žūrija". Arī šogad aicinām tajā iesaistīties. Ar piedāvāto grāmatu sarakstu katrs var iepazīties Bērnu žūrijas plakāta sniegtajā informācijā sākumskolas korpusa vestibilā.

Grāmatas varēs izņemt skolas bibliotēkā pēc remonta.

Klasē kolektīvi grāmatas jau lasa 2.a un 2.b klase, kā arī 3.b klase (skolotājas Skaidrīte Pule un Aija Šarapova).

Aicinām piedalīties projektā arī vecāko klašu skolēnus un vecākus!