Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Bibliotēkas jaunumi 2018/19

Bērnu žūrija turpinās!

Stabila tradīcija ir mūsu skolas dalība projektā „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Skolas bibliotēkā ir pieejamas visas vērtēšanai piedāvātās grāmatas. Šā gada kolekcijā iekļautas vairākas  interesantas grāmatas, piemēram, Paula Bankovska stāsti par vēsturi „Kur pazuda saimnieks?” vidusskolēniem, Ineses Zanderes netradicionālā grāmatā „Zirgā” un daudzas citas. Grāmatiņas mazajiem bērniem ir ļoti krāšņas.
Projekts turpinās līdz ziemassvētkiem! Aicinām aktīvāk iesaistīties projektā vecāko klašu skolēnus un vecākus.

Otrdienās – skolas bibliotekāre strādā II korpusā

Šogad  pirmo gadu skolas bibliotēkas krājuma daļa pieejama sākumskolas korpusā. Tur  būs iespēja paņemt bērnu grāmatas (1.-4. klasēm).  Šīs pārmaiņas būs ērtas sākumskolas bērniem.

Jāatceras, ka šai laikā (otrdien no plkst. 8.00 līdz 14.00) bibliotēka I korpusā ir slēgta.