Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Esi Līderis! 2018/2019

"Esi Līderis!" aktivitātes 2018./2019. mācību gadā

Projekta "Esi Līderis!" Skolēnu parlamentā 2018./2019. darbojas Jeļizaveta Haindrava (11.b)

Biznesa spēļu nakts Lielvārdē

29.11.2018.
23.novembrī Ludzas pilsētas ģimnāzijas 15 “Esi Līderis!” projekta dalībnieki no 10.-12.kl. devās uz biznesa spēļu nakti Lielvārdē. Spēle “Ledlauži” bija vērsta uz komandas darbu, sadarbību un savstarpējo izpalīdzību.

Katram spēlētājam bija savas valsts kuģītis. Ar šo kuģīti vajadzēja krāt punktus, atbildot uz jautājumiem par sevi. Tādā veidā spēlētāji iepazina viens otru tuvāk. Otrajā kārtā visiem bija jāuzmin konkrēta cilvēka atbilde uz jautājumu. Pareiza atbilde papildināja punktu skaitu, un beigās dalībnieks ar lielāko punktu skaitu uzvarēja.

Pie viena spēļu galda tika sēdināti 6-7 dažādu skolu pārstāvji. No mūsējiem šoreiz vislabāk veicās Jeļizavetai Haindravai, kura tika atzīta par visas spēles labāko spēlētāju, un Glorijai Demkovai, kura bija veiksmīgākā savā komandā. Meitenes atzina, ka uzvarēt spēlē palīdzēja gan prasme sadarboties, gan sava spēles stratēģija.

Paldies projektam par iespēju piedalīties aizraujošā spēlē, kura deva iespēju iepazīties ar skolēniem no citām pilsētām, pārvarēt mulsumu un kautrību svešu cilvēku sabiedrībā, kā arī Ludzas novada pašvaldībai par materiālo atbalstu. Īpašs paldies pacietīgajam un saprotošajam šoferim E.Volkovam.

Jeļizaveta Haindrava, Diāna Ameļko, projekta  “Esi Līderis!” dalībnieces

Konkursā "Līderim būt!" - uzvar Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēni

23.10.2018.
Ludzas pilsētas ģimnāzija jau vairākus gadus projektā “Esi līderis!” realizē profesionālās pilnveides izglītības programmu “Uzņēmējdarbības pamati”. 11.b klases skolniece Jeļizaveta Haindrava darbojas arī projekta skolēnu parlamentā.

Katru gadu šai projektā notiek dažādas aktivitātes. Šī mācību gada sākumā tika izsludināts konkurss “Līderim būt!”. Konkursa dalībnieku uzdevums bija parādīt citiem, kādam mūsdienās ir jābūt līderim. Lakoniskā formā, izmantojot nozīmīgākos atslēgvārdus, bija jāizveido T- krekla dizains.

Konkurss guva lielu atsaucību. Iesūtītos darbus vērtēja gan Facebook lietotāji, gan žūrija. Abās nominācijās noteica tikai trīs veiksmīgākos darbus. Skatītāju simpātijas ieguva divu Tilžas vidusskolas dalībnieku darbi un LPĢ 11.b klases skolnieces Jeļizavetas Haindravas veidotais krekla dizains, savukārt žūrijas vērtējumā LPĢ 10.a klases skolnieks Edgars Vorza ir viens no trim laureātēm. Apsveicam ar uzvaru!

23.novembrī Lielvārdē notiks Biznesa spēļu nakts, kurā vienmēr veiksmīgi piedalās mūsu skolas līderības projekta dalībnieki. Programmas skolotāja Ieva Eriņa uzskata, ka katra šī aktivitāte veido jaunas prasmes un iemaņas, kas lieti noderēs dzīvē.

Vanda Žulina, latviešu valodas un literatūras skolotāja