Ludzas pilsētas ģimnāzija

Mācību stundu saraksts

1.st. 8:00-8:40

2.st. 8:50-9:30

3.st. 9:40-10:20

4.st. 10:40-11:20

5.st. 11:40-12:20

6.st. 12:35-13:15

7.st. 13:25-14:05

8.st. 14:15-14:55

Apsveicam portāla Uzdevumi.lv aktīvākos lietotājus (uz 30.10.2017.)!

Klašu TOPS skolā: 12.b klase, 12.c klase, 12.a klase

Aktīvākie skolotāji

Lielākais uzdoto uzdevumu skaits: Ilmāra Kricka, Ingūna Barkāne, Jūlija Belkovska

Aktīvākie skolēni

3.a klase

  • Lana Zaharenko
  • Jānis Savickis
  • Ervīns Ostrovskis

3.b klase

  • Loreta Leščinska
  • Agnese Vorza
  • Rūdolfs Gabranovs
 

4.a klase

  • Ingus Ignatjevs
  • Aivis Bondars
  • Sabīne Krīviņa

4.b klase

  • Einārs Borisovs
  • Elīza Vinokurova
  • Robijs Cabuls

 

5.a klase

  • Madara Narnicka
  • Roberts Laganovskis
  • Armīns Garbars

5.b klase

  • Kristiāna Ziediņa
  • Eduards Edijs Žogota
  • Kristīne Kračus

5.c klase

  • Raivis Tjaguns
  • Viktorija Loce
  • Raivis Isakovs

6.a klase

  • Ņikita Prikuļs
  • Mariss Zaharovs
  • Teodors Romanovskis

6.b klase

  • Sandis Vaškevičs
  • Jana Dolgiļeviča
  • Elza Kozačkova

6.c klase

  • Aleksandrs Mekšs
  • Amanda Leščinska
  • Anrijs Skutāns

7.a klase

  • Diāna Antonova
  • Elīna Točelovska
  • Guntars Ulāns

7.b klase

  • Artis Černihovičs
  • Imants Vancāns
  • Laine Viktorija Tihovska

 

8.a klase

  • Egita zadvinska
  • Laura Korņejeva
  • Anastasija Romanova

8.b klase

  • Līga Šepovalova
  • Poļina Čeļadko
  • Renārs Grebeņņikovs

8.c klase

  • Ketija Savicka
  • Alīna Maslovska
  • Ieva Maškanceva

9.a klase

  • Evija Stjožkina
  • Iveta Bierestovska
  • Albīne Hlopņicka

9.b klase

  • Daniils Sevastjanovs
  • Kristīne Krištopāne
  • Ksenija Fota

9.c klase

  • Edgars Vorza
  • Laima Tihovska
  • Agnese Greitāne

10.a klase

  • Daniela Griševa
  • Georgijs Dobriņins
  • Viktorija Laugale

10.b klase

  • Marika Briģe
  • Lāsma Troņinkova
  • Ilze Upeniece

 

11.a klase

  • Agnese Kalvīte
  • Agrita Bricika
  • Valērija Abakšina

11.b klase

  • Anastasija Višņakova
  • Sarmīte Stripkāne
  • Antons Saukāns

 

12.a klase

  • Alīna Laugale
  • Anastasija Golubova
  • Elīna Ruško

12.b klase

  • Kristaps Logins
  • Dmitrijs Ceskāns
  • Daiga Sarkane

12.c klase

  • Ilona Ņikitina
  • Vlada Lobina
  • Agita Vasiļjeva