Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Konkursi 2018/19

Ksenija02.03.2019. Daiļlasītāju konkurss “Dzīvā klasika”

• Ksenijai Meļņikovai (8.a) -  2.vieta un iespēja piedalīties nometnē.

Ksenijas krievu valodas skolotāja Žanna Dukaļska pastāstīja, ka Ksenijai konkursā bija ļoti spēcīgi konkurenti, tāpēc liels prieks, ka viņas runātais rakstnieka Mihaila Koršunova stāsta “Praktiķis” fragments izpelnījās žūrijas atzinību.

-Biju ļoti uztraukusies, tomēr viss izdevās! Krievu valodā tik nopietnā konkursā piedalījos pirmo reizi. Priecājos par  vērtīgo balvu, - atzīst  Ksenija.

19.02.2019. Projekta "Esi līderis!" biznesa spēļu turnīra “Ceļš uz bagātību” pusfināls

• Ludzas pilsētas ģimnāzijas 10.a klases komandai VICTORIA (Albīne Hlopņicka, Ivo Ļegkojs, Ilvita Marnauza) - 2.vieta
    (skolotāja-konsultante Ieva Eriņa)

Esi līderis!

Upīte 18.01.2019. Nemateriālās kultūras mantojuma centra "Upīte" radošo  darbu konkurss "Vyss apleik maņ munā volūdā skaņ…", veltīts Latgales patriotam un dzejniekam Ontonam Slišānam

Zīmējumu konkursā

• Atzinības raksts - Laurai Solovjovai (3.b)
  • Pateicība par piedalīšanos - Sanijai Čarpai (3.a), Justīnei Zavadskai (3.a), Danielai Rudzinskai (3.b), Vanessai Vasiļevskai (3.b), Aļonai Zenovjevai (3.b)

Radošo darbu konkursā

• Atzinības raksts un dzejnieces Mārītes Slišānes specbalva - Teodoram Romanovskim (7.a)
  • Pateicība par piedalīšanos - 3.b klases skolēniem  Kristeram Zviedrim, Artim Bankovskim, Danielai Rudzinskai, Aleksandram Žurzdinam, Laurai Solovjovai.

(skolotājas - Laila budreviča un Skaidrīte Pule)

23.11.2018. Projekta "Esi līderis!" Biznesa spēļu nakts "Ledlauži"

• Jeļizaveta Haindrava (11.b) - spēles labākā spēlētāja
  • Glorija Demkova (11.b) - veiksmīgākā spēlētāja savā komandā
    (skolotāja-konsultante Ieva Eriņa)

20.11.2018. Dagdas novada starpnovadu dzejas konkurss " MANAI LATVIJAI - 100"

• Kristeram Zviedrim (3.b) - 1.vieta
  • Raivo Kozlovskim (3.b) - 1. vieta
  • Danielai Rudzinskai (3.b) - 2. vieta
  • Aleksandram Žurzdinam (3.b) - 3. vieta
  • Atzinību konkursā saņēma - Artis Bankovskis (3.b), Laura Solovjova (3.b), Keita Začeste (6.c)
    (skolotāja - Skaidrīte Pule)

09.11.2018. Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra zīmējumu konkursu "Manai Latvijai 100"

• Kristeram Zviedrim - I pakāpes diploms
  • Vladislavai Dikalovai (10.a) - II pakāpes diploms
  • Sandrai Gailišai (2.a) - III pakāpes diploms
  • Katrīnai Kalvānei (2.a) - III pakāpes diploms
  • Jānim Malakovam (2.a) - III pakāpes diploms
  • Ievai Tuminskai (9.b) - III pakāpes diploms
    (skolotājas - Ineta Misāne,  Skaidrīte Pule, Ineta Zvonņikova)

18.10.2018. Ludzas novada erudītu konkurss novada jauniešiem “Bez špikera”
Apvienotajai vecāko klašu komandai (Agnese Kalvīte (12.a), Atis Austris Kalvītis (9.b), Andris Korņejevs (11.a), Kristiāna Kučāne (9.c), Paula Molodavčenko (9.c)) – 1.vieta (skolotājas Zigrīda Trukšāne, Vanda Žulina).

15.10.2018. Projekta “Līderim būt!” konkurss “Līderim būt!” - T-krekla dizains
Edgars Vorza (10.a) - viens no trim laureātēm žūrijas vērtējumā, Jeļizaveta Haindrava (11.b) - viena no skatītāju simpātiju ieguvējām.

14.09.2018. Raiņa un Aspazijas daiļradei veltīts skatuves runas konkurss "Zelta sietiņš"
Ksenijai Meļņikovai (8.a) – galvenā balva 5.-9.klašu grupā (skolotāja Vanda Žulina).

08.09.2018. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas akcija “Mans skolotājs” (Zinātnieku nakts ietvaros)
Skolotājām Renātei Balodei un Lidijai Krokšai – pateicība par sniegto atbalstu skolēniem, iedvesmojot viņus doties pretī dzīvei un īstenot nākotnes ieceres.