Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Olimpiādes 2018/19

Apsveicam uzvarētājus, pateicamies skolēnu vecākiem par atbalstu saviem bērniem, 
paldies sakām skolotājiem par ieguldījumu skolēnu sagatavošanā olimpiādēm!

11.03.2019. 13.Latgales novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde

  • Amandai Leščinskai (7.c) - atzinība, skolotāja Vanda Žulina
  • Albīne Hlopņicka (10.a) - piedalījās, skolotāja Līga Arcihoviča

 

 Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu sasniegumi Ludzas, Ciblas, Kārsavas un Zilupes novada olimpiādēs

 20.02.2019. Ģeogrāfijas olimpiāde

Olimpiādē piedalījās 36 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 10 skolēni.

  • Atim Austrim Kalvītim (9.b) – 1.vieta
  • Madarai Cibuļskai (10.a) – 2.vieta
  • Vladislavam Jupatovam (10.a) – atzinība
  • Egīlam Greivulis (11.b) – 3.vieta
  • Ričardam Dukulim (11.b) - atzinība

 Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Renāte Balode

 

15.02.2019. Matemātikas olimpiāde (5. - 8. klašu skolēniem)
Olimpiādē piedalījās 38 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 22 skolēni.

  • Martai Batņai (5.b) – 2.vieta
  • Eināram Borisovam (5.b) – 2.vieta
  • Eināram Kozačkovam (5.c) – 2.vieta
  • Ingus Kristiānam Ignatjevam (5.a) – atzinība
  • Darjai Rutkovskai (5.c) – atzinība
  • Viktorijai Locei (6.c) – 1.vieta
  • Kristīnei Kračus (6.b) – 2.vieta
  • Kristiānai Ziediņai (6.b) – 2.vieta
  • Lainei Metlānei (6.b) – 3.vieta
  • Janai Dolgiļevičai (7.b) – 3.vieta
  • Amālijai Trukānei (7.b) – 3.vieta
  • Rihardam Čerņavskim (7.a) – atzinība
  • Amandai Leščinskai (7.c) – atzinība
  • Diānai Antonovai (8.a) – 2.vieta
  • Edgaram Dukaļskim (8.a) – 3.vieta
  • Imantam Vancānam (8.b) – 3.vieta
  • Emīlam Locovam (8.a) – atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Valentīna Abricka, Ingūna Barkāne, Inese Gorbunova, Ilmāra Kricka, Velta Pentjuša

 

05.02.2019. Ķīmijas olimpiāde (9. - 12. klašu skolēniem)
Olimpiādē piedalījās 38 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 10 skolēni.

  • Nikam Vanagelim (9.c) – 3.vieta
  • Poļinai Čeļadko (9.b) – atzinība
  • Albīnei Hlopņickai (10.a) – atzinība
  • Megijai Blinei (11.b) – atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Dzidra Dukšta, Ināra Kupreviča

 

04.02.2019. Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiāde
Olimpiādē piedalījās 16 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 10 skolēni.

  • Vladislavai Dikalovai (10.a) – 2.vieta
  • Jūlijai Grigānei (10.b) – 2.vieta
  • Paulai Molodavčenko (9.c) – atzinība
  • Vladislavam Matvejevam (10.a) – atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Ineta Abricka, Dzidra Dukšta, Anastasija Jermaļonoka, Ināra Kupreviča

 

01.02.2019. Matemātikas olimpiāde (9. - 12. klašu skolēniem)
Olimpiādē piedalījās 39 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 18 skolēni.

  • Kristiānai Daukstei (11.b) - 2.vieta
  • Vladislavai Dikalovai (10.a) - 3.vieta
  • Albīnei Hlopņickai (10.a) - 3.vieta
  • Madarai Cibuļskai (10.a) - atzinība
  • Vladislavam Matvejevam (10.a) - atzinība
  • Edgaram Vorzam (10.a) - atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Marija Matuseviča

 

31.01.2019. Ekonomikas olimpiāde
Olimpiādē piedalījās 32 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 10 skolēni.

  • Sandim Čerņavskim (12.1) - 1.vieta
  • Guntim Petrovskim (12.a) - 3.vieta
  • Uģim Ūzulniekam (12.b) - 3.vieta

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Inese Gorbunova

 

 28.01.2019. Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 11.-12.klašu skolēniem
Olimpiādē piedalījās 25 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 6 skolēni.

  • Arnitai Bleivei (11.b) – 1.vieta
  • Ērikai Kuzminai (12.b) – 1.vieta
  • Albīnei Hlopņickai (10.a) – 2.vieta
  • Diānai Ameļko (12.b) – atzinība
  • Agritai Bricikai (12.a) – atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Līga Arcihoviča un Ieva Eriņa

 

18.01.2019. Fizikas olimpiāde (9. - 12. klašu skolēniem)
Olimpiādē piedalījās 47 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 11 skolēni.

  • Paulai Molodavčenko (9.c) – 3.vieta
  • Edgaram Vorzam (10.a) – 3.vieta
  • Vladislavai Dikalovai (10.a) – atzinība
  • Albīnei Hlopņickai (10.a) – atzinība
  • Guntim Petrovskim (12.a) – 2.vieta
  • Uģim Ūzulniekam (12.b) – atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Anastasija Jermaļonoka

 

15.01.2019. Informātikas olimpiāde (7. un 11. klašu skolēniem)
Olimpiādē piedalījās 25 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 10 skolēni.

  • Arnitai Bleivei (11.b) – 1.vieta
  • Janai Bulei (7.c) – 2.vieta
  • Kristiānai Daukstei (11.b) – 2.vieta
  • Janai Dolgiļevičai (7.b) – 2.vieta
  • Amandai Leščinskai (7.c) – 3.vieta
  • Elizabetei Valeniecei (7.c) – 3.vieta
  • Jūlijai Vilmanietei (11.b) – 3.vieta
  • Viktorijai Stepanovai (11.b) – atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Ivita kalverša, Ināra Petrovska, Vija Zavadska

 

14.01.2019. Latviešu valodas un literatūras 8.-9.klašu olimpiāde
Olimpiādes 2.kārtā piedalījās 20 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 8 skolēni.

  • Lainei Viktorijai Tihovskai (8.b) – 1.vieta
  • Katrīnai Matvejevai (9.b) – 1.vieta
  • Poļinai Čeļadko (9.b) – 2.vieta
  • Diānai Antonovai (8.a) – 3.vieta
  • Kristiānai Kučānei (9.c) – 3.vieta
  • Deinai Misānei (9.c) – atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Laila Budreviča, Ieva Eriņa, Vanda Žulina

 

11.01.2019. Vēstures olimpiāde 9. un 12. klašu skolēniem 
Olimpiādes 2.kārtā piedalījās 30 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 6 skolēni.

  • Atim Austrim Kalvītim (9.b) – 1.vieta
  • Paulai Molodavčenko (9.c) – atzinība
  • Diānai Ameļko (12.b) – 3.vieta
  • Agritai Bricikai (12.a) – 3.vieta
  • Ērikai Kuzminai (12.b) – 3.vieta

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Zigrīda Trukšāne, Inta Žeikare

 

29.11.2018. Bioloģijas olimpiāde
Bioloģijas olimpiādes 2.kārtā piedalījās 43 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 13 skolēni.

  • Atim Austrim Kalvītim (9.b) - 2.vieta
  • Vladislavai Dikalovai (10.a) - 3.vieta
  • Ērikai Dolgiļevičai (11.b) - 3.vieta
  • Paulai Molodavčenko (9.c) - 3.vieta
  • Uģim Ūzulniekam (12.b) - 3.vieta
  • Nikam Vanagelim (9.c) - 3.vieta
  • Albīnei Hlopņickai (10.a) - atzinība
  • Deinai Misānei (9.c) - atzinība
  • Viktorijai Petrovai (9.c) - atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Ineta Abricka

 

15.11.2018. Vācu valodas olimpiāde 10.-12.klašu skolēniem
Olimpiādē piedalījās 5 skolēni - visi no Ludzas pilsētas ģimnāzijas.

  • Madarai Kozlovai (12.a) - 3.vieta
  • Egīlam Greivulim (11.b) - atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Līga Batņa

 

30.10.2018. Angļu valodas olimpiāde 10.-12.klašu skolēniem
Olimpiādē piedalījās 19 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 3 skolēni.

  • Edgaram Vorzam (10.a) - 2.vieta
  • Madarai Kozlovai (12.a) - atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Irēna Bule, Ilona Dukšte

 

 

© 2019 Ludzas pilsētas ģimnāzija. Visas tiesības paturētas
Real time web analytics, Heat map tracking