Iespejas

Rimi kopā ar Latvijas Olimpisko komiteju aicina 2.-6. klases piedalīties konkursā "Sporto Labākai dzīvei", lai aizraujošās sporta sacensībās paplašinātu savas zināšanas par veselīgu uzturu un cīnītos par gardām, kā arī vērtīgām balvām - pieteikšanās līdz 24.oktobrim, iesūtot video ar pašu izdomātu netradicionālo vingrojumu un aprakstot veselīgu brokastu recepti. Savukārt 1.novembrī tiks paziņotas 30 skolas, kurās kopā ar Rimi Bērniem ekspertiem rīkosim aizraujošas sacensības - vairāk: https://www.rimi.lv/sporto-labakai-dzivei.

Latviešu valodas aģentūra izsludina tradicionālo skolēnu radošo darbu konkursu "Izstāsti man savu sapni" (darbi jāiesūta īdz 2019. gada 18. novembrim) - vairāk par konkursu, nolikums.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes konkurss izglītības iestāžu 1.-12.klašu skolēniem "Atstarotāju laboratorija - būšu redzams!". Konkursa uzdevums ir padarīt sevi par redzamāku ceļu satiksmes dalībnieku, pašam sameistarojot gaismu atstarojošus elementus…, (konkursa darbu pieņemšana līdz 2019.gada 30.novembrim.) - nolikums.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta konkurss “Dūmu detektors – manas dzīvības glābējs!” 5.-12.klašu skolēniem - skolēnu redzējums par dūmu detektoru nozīmību katrā mājoklī (01.-31.10.2019.) - vairāk par konkursu, nolikums.

Starptautisks loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkurss 5.-12. klašu skolēniem Bebr[a]s - 1.kārta 11.-24.11.209. - par konkursu, pieteikšanās.

CSDD konkurss „GRIBU BŪT MOBILS” visiem 6.-8. klašu skolēniem - pieteikšanās no 01.10.2019., konkursa nolikums.

Rīgas Juridiskā augstskola aicina vidusskolēnus pieteikties un piedalīties RJA izcilības skolāRJA izcilības skolā - pieteikties līdz 08.10.2019.

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs "Kurzemes Democentrs" energoefektivitātes konkurss 6.-9. klašu skolēniem, reģistrēšanās konkursam turpināsies līdz 4.oktobra plkst. 18.00. Informācija par konkursu un pieteikuma anketa Kurzemes Democentra mājaslapā https://ej.uz/energyadviceanketa.

“Liec savai idejai pelnīt!” - Swedbank izsludina biznesa plānošanas konkursu Biznesa skices 10.–12. klašu skolēnu komandām. Biznesa plānus konkursam varēs iesniegt no 23.septembra līdz 13.oktobrim. Vairāk par konkursu vietnē biznesaskices.lv/konkurss.

Latvijas vispārizglītojošo skolu 10.–12. klašu un mākslas un mūzikas skolu vecāko kursu skolēni līdz 6. oktobrim tiek aicināti pieteikties Latvijas Kultūras kanona konkursam “Kultūras kanons, radošā un mana brīvība". Vairāk: konkursa nolikums, pieteikšanās anketa.